We sell our Illegally Good! products in packages. Bars are sold by the piece in increments of 4, 10, and 20 packs. Fudge is sold by weight in increments of ¼ pound, ½ pound and 1 pound. If you pick a 4 pack of bars for instance, you will be asked to choose 4 flavors to fill the package.

Thank you for shopping with us!

4 pack bars


$14
10 pack bars


$25
20 pack bars


$45
When ordering fudge choose your weight then you will be offered the fudge flavors. You can mix and match bars and fudge choices to build a small order, or an order as large as you like. You may choose up to 4 flavors with a pound of fudge. Just leave a note with the flavors you would like in the Special Instructions box.
1/4 lb fudge


$8
1/2 lb fudge


$13
1 lb fudge


$20